Spotkanie autorskie z dr n. med. i n. o zdr. Magdaleną Cieślą

Uczelnia Varsovia – Filia w Rzeszowie

serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z dr n. med. i n. o zdr. Magdaleną Cieślą

25.05.3026, godz. 15:00

 

„W świecie pośpiechu i chronicznego stresu…”

Coraz częściej tracimy kontakt ze sobą i własnym ciałem, doświadczając napięcia, zmęczenia i frustracji.
Ta oparta na solidnych podstawach naukowych książka pomaga zrozumieć mechanizmy stresu, odzyskać wewnętrzną równowagę i budować dobrostan oparty na harmonii, a nie presji.

To wyjątkowy przewodnik, który dostarcza konkretnych narzędzi do zmiany codziennego funkcjonowania – na poziomie ciała, emocji i umysłu.

 

Podczas spotkania dowiesz się:

  • jak stres wpływa na mózg i ciało,
    • jak regulować emocje i napięcie,
    • jak odzyskać kontakt ze swoimi potrzebami,
    • jak styl życia wpływa na zdrowie psychiczne,
    • jak budować dobrostan oparty na równowadze.

 

O autorce

dr n. med. i n. o zdr. Magdalena Cieśla

  • absolwentka kursu Mind and Body Medicine w Harvard Medical School,
  • badaczka technik umysł–ciało i specjalistka psychosomatyki,
  • wykładowczyni akademicka,
  • prezes Fundacji Life Balance,
  • redaktor naczelna ogólnopolskiego dwumiesięcznika „Żyj naturalnie”.

 

Opinie ekspertów

„To nowatorskie podejście do zdrowia i dobrostanu, łączące styl życia, odżywianie i praktyki wspierające organizm.”
— prof. T. Colin Campbell, Cornell University

„To wyjątkowa książka, która w sposób naukowy i jednocześnie głęboko ludzki przywraca całościowe spojrzenie na zdrowie człowieka.”
— prof. dr hab. Jacek Piątek

„Książka łączy wiedzę naukową z praktyką codziennego życia – uczy, jak rozumieć emocje, pracować z ciałem i budować dobrostan poprzez świadome wybory.”
— prof. dr hab. Iwona Waweł

Terminy rozpoczęcia i zakończenia rekrutacji na Studia!

Rekrutacja na studia w Uczelni Biznesu i Nauk Stosowanych „Varsovia” w Warszawie, na kierunki rozpoczynające cykl kształcenia od semestru zimowego roku akademickiego 2025/2026 przebiega w ramowych terminach, które obejmują:

  • 25 marca 2025 r. – termin uruchomienia systemu Internetowej Rekrutacji Kandydatów na studia (IRK) – rozpoczęcie rejestracji kandydatów w formie elektronicznej na wszystkie kierunki studiów;
  • 12 maja 2025 r. 31 lipca 2025 r. – okres rekrutacji na studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie;
  • 1 sierpnia 2025 r. –  27 września 2025 r. – okres drugiego naboru rekrutacyjnego na studia stacjonarne i niestacjonarne  pierwszego  stopnia,  drugiego  stopnia  oraz  jednolite  studia  magisterskie, w przypadku niewykorzystania limitu miejsc;
  • 28 września 2025 r. –  15 października 2025 r. – okres trzeciego naboru rekrutacyjnego na studia stacjonarne i niestacjonarne  pierwszego  stopnia,  drugiego  stopnia  oraz  jednolite  studia  magisterskie, w przypadku niewykorzystania limitu miejsc.

Rzecznik Dyscyplinarny
ds. Studentów

dr Iwona Długoszewska-Kruk

mgr Witold Spitulski

Członek Zespołu Rzecznika Dyscyplinarnego ds. Studentów